Mynet Hesap Silme

Türkiyenin en çok bilinen sitelerinden biri olan mynet sağladığı bir çok hizmetle kalitesini konuşturmaya devam etmekte. Neredeyse bütün kategoriler hakkında bir hizmet veren mynet.com en çok e-mail hizmeti için kullanılmakta. Bir çok kişi mynet hesabını @mynet.com uzantılı e-mail adresleri için kullanmakta. Mynetin verdiği hizmeti sağlayan yeni sitelerin ortaya çıkmasıyla birlikte mynet.com ziyaretçi sayısında ciddi bir düşüş yaşamış ve bir kısım üyesini kaybetmiştir. Mynet hesap silme yoluna giden üyeler farklı sitelerden hizmetler almaya başlamıştır. Kimi insanlar mynet.com mail adresine çok fazla spam mail geldiğinden dolayı mynet hesaplarını siler. Siz de çok fazla reklam maili, spam mail alıyor iseniz ve mynet hesabınızı silmek istiyorsanız bunu basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Mynet hesap silmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamalısınız ;

http://uyeler.mynet.com/index/removemember.jsp

Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra mynet hesap silme ekranı açılacaktır. Açılan bu ekranda sizden öncelikle silmek istediğiniz hesaba giriş yapmanız istenecek ve ardından hesabınızı neden silmek istediğinize dair neden ve düşünleriniz istenecektir. Gerekli alanları doldurup hesap silme işlemine onay verdikten sonra hesabınız silinecek ve bir daha bu hesabı alamayacak, bu hesaptaki bilgilere ulaşamayacaksınız.

admin hakkında 445 makale
Piyasaya çıkan yeni eski tüm oyunları sizler için araştırıyor ve hiç durmadan sitemize yüklüyoruz. Sizlere kaliteli oyun keyfi sunmak için çalışıyor ve oyunları sitemize yüklemeden önce virüs kontrolleri ile oyun kontrolleri yapıyoruz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.