Gmail Hesap Silme


Gmail dünya üzerinde bir çok kişi tarafından kullanılan e-mail hizmetidir. Gmail hesabı ile msn dahi kullanılabilmektedir. Dünya devi, video sitelerinin lideri olan youtube bünyesindeki videolara yorum yapmak için extradan youtube üyeliğine ihtiyaç yoktur, gmail üyeliği ile giriş yaparak youtube’da yer alan videolara yorum yapabilirsiniz. Çok fazla mail hesabınız var ise, farklı bir mail sağlayıcıdan hizmet alacaksanız veya başka bir nedenden dolayı gmail hesap silme işlemi yapmak istiyorsanız bu iş oldukça kolaydır.
Gmail hesap silme genelde pek tercih edilen bir işlem değildir. Herhangi bir ücret talep etmeyen kaliteli bir e-mail hizmetidir ve genel olarak kullanılmasa da silinmesi pek tercih edilmez. Gmail hesap silme işlemi nasıl olur ? Gmail hesap silmek  için gmail hesabınıza giriş yapmalısınız. Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarlarından ürünlerim tuşuna basınız. Daha sonra düzenle ve ardından gmail hizmetini kaldır seçeneğine tıklayın. Bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız gmail hesabınız silinmiştir.
Gmail ücretsiz bir e-mail sağlayıcıdır, gmail hesabınızı sildikten sonra aynı kullanıcı adı ile gmail hesabı açamayacağınızı bilmelisiniz.
admin hakkında 445 makale
Piyasaya çıkan yeni eski tüm oyunları sizler için araştırıyor ve hiç durmadan sitemize yüklüyoruz. Sizlere kaliteli oyun keyfi sunmak için çalışıyor ve oyunları sitemize yüklemeden önce virüs kontrolleri ile oyun kontrolleri yapıyoruz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.