Siteniz tarayıcıda nasıl görünüyor ?

site tarayıcı
Bir site yaptınız ve yayınladınız. Ama asıl mesele şimdi başladı. Siz sitenizi kendinizde yüklü olan tarayıcıya uygun olarak tasarladınız. Peki diğer tarayıcıları kullananlar sitenizi nasıl görecek? İşte buna cevap bulabilmek için okumaya devam edin.

Hali hazırda onlarca tarayıcı ve bu tarayıcıların yüzlerce farklı sürümü var. Siz sitenizi tasarladıktan
sonra ya da tasarlama aşamasında sitenin görünümünün diğer tarayıcılarda nasıl olduğunu görmelisiniz ki ona göre tasarımına tarayıcı desteği verebilesiniz.

Bunun için bilgisayarınıza tüm tarayıcılar kurmanız gerekiyor. Hatta tarayıcıların değişik sürümlerini de aynı anda kuramayacağınıza göre sanal işletim sistemleri kurup her birine ayrı ayrı tarayıcılar ve farklı sürümler kurmanız gerekiyor.

Tabi bu ilk aklımıza gelen yöntem. Bir de başka bir yöntem var ki, bu yazıyı yazmamdaki sebeptir. Bir grup internet sevdalısı bir site kurmuş ve yukarıda anlattığımızı sizin için yapmış. Size düşen sadece bu servise kayıt olup sitenizin adresini vermek. Site sizin yerinize tarayıcıdan sitenize bağlanıyor üstelik size sitenizde geçme imkanı veriyor.. Sizde sitenizin diğer tarayıcılarda nasıl göründüğünü zahmetsizce öğrenmiş oluyorsunuz. Üstelik bu iş için bir ücret ödemiyorsunuz. Sitede ki açıklamalara göre; bu hizmet ücretsiz olarak devam edecek.

Sitenin adresi: http://www.browserstack.com

admin hakkında 445 makale
Piyasaya çıkan yeni eski tüm oyunları sizler için araştırıyor ve hiç durmadan sitemize yüklüyoruz. Sizlere kaliteli oyun keyfi sunmak için çalışıyor ve oyunları sitemize yüklemeden önce virüs kontrolleri ile oyun kontrolleri yapıyoruz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.