7 Ocak 2012 Cumartesi

Gizli Numara Engelleme Kodları

Yazar: Enes Yalçın   Yorum Yok


Bu yazımızda sizlerle gizli numara engelleme kodlarını verceğiz. Birçok kişi gizli numaralardan rahatsız olmakta ve bunları engellemek istemekte. Bizde size buengelleme kodlarını vereceğiz.

Eğer sizde telefonunuzu gizli numaralara kapatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size aşağıda verceğimiz kodlarla gayet kolay bir şekilde bunu yapacaksınız.Vodafone Gizli Numara Engelleme Kodu


Vodafone kullanıyor ve hattınızı gizli numaralara engellemek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit: My Vodafone bir boşluk ve GIZLI AC yazıp 7048 e göndermeniz yeterli. Bu şekilde işlem gerçekleşmiş olacak. Eğer hattınızı tekrar gizli numaralara açmak istiyorsanız aynı işlemi GIZLI KAPAT olarak yapmalısınız. Tabi bu işlemi My Vodafone den de yapabilirsiniz. My Vodafone ye üye olmak için My Vodafone Kayıt.


Turkcell Gizli Numara Engelleme Kodu


Turkcell hattınızı gizli numaralara engellemek için *253# tuşlamanız yeterli. Eğer hattınızı tekrar gizli numaraya açmak istiyorsanız #253# i aramanız yeterli. Bu işlemide Turkcell Online İşlem Merkezi’nden yapma şansınız var. Ancak şunuda söylemeliyizki bu işlemler tek seferlik yapılabilir.


Avea Gizli Numara Engelleme Kodu


Eğer Avea hattınızı gizli numaralara engellemek istiyorsanız yapmanız gereken şey yine aynı. Yapmanız gereken şey: *253# aramak. İşte bukadar. Tabi eğer hattınızı tekrar gizli numaralara açmak istiyorsanız yapanız gereken şey: #253# i aramak. Yine hatırlatnakta fayda var: bu işlemi Avea Gizli Numara Engelle dende gerçekleştirbilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bu yazı yazarlarımızdan Enes Yalçın tarafından yazılmıştır.

Takip Edin

Subscribe to our e-mail newsletter to receive updates.

Bu Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

0 yorum:

Copyright © 2012 - 2014 Paylaşan.Net | Paylaşan Bir İnternet.
Premium template. Proudly Powered by Blogger.
back to top